OFERTA
Home / Oferta

NASZE USŁUGI


TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Oferujemy międzynarodowe usługi transportowe z wykorzystaniem naszej floty pojazdów w konwencjonalnych przewozach drogowych. Dysponujemy szeroką flotą ciągników siodłowych i transportowych zestawów przestrzennych odpowiednich do przewozu wszelkiego rodzaju towarów.

TRANSPORT KRAJOWY

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Polski. Pracujemy szybko, pewnie i niezawodnie. Zapewniamy dostawy towarów w różnych gabarytach do sklepów, hurtowni, magazynów, zakładów i wszędzie tam, gdzie niezbędna jest terminowość.

SPEDYCJA

Zajmujemy się kompleksową organizacją dostaw i przewozów Państwa towarów oraz usług. Gwarantujemy szeroki zakres form transportu, które zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, by zawsze wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

ŁADUNKI NIEBEZPIECZNE

W zakres naszych usług wchodzi także przewóz ładunków niebezpiecznych. Przy każdym transportowanym towarze wypełniamy normy ADR/RID. Staramy się, by każdy przewóz był bezpieczny i przyjazny dla środowiska, ale jednocześnie tak szybki, jak to możliwe.

DYSTRYBUCJA

Łączymy producentów, pośredników i nabywców. Zapewniamy bezproblemowy przepływ prefabrykatów, surowców i gotowych produktów w niemal każdej dziedzinie gospodarki. Możemy stworzyć stabilną sieć dystrybucyjną działającą w długim, jak i krótkim horyzoncie czasowym.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas, a wyślemy Ci pełną ofertę dostosowując ją do twoich potrzeb